KWIATKI DLA HOSPICJUM

W dniach 24-31.102017r. Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził akcję polegającą na zbiórce kwiatów doniczkowych. Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach w bieżącym roku zmieniło swoją siedzibę. Nasza akcja sprawiła, że miejsce to, tak często odwiedzane przez chore osoby, stanie się miejscem przyjaznym dla pacjentów i podopiecznych hospicjum. »»»
red. J.P.

Spotkanie z Wolontariuszami

WARSZAWA - EMOCJONALNIE I SPORTOWO

Dnia 17 października 2017 roku młodzież gimnazjalną w Bolimowie odwiedziły wolontariuszki z Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach. W spotkaniu uczestniczyła również klasa VI i VII Szkoły Podstawowej w Bolimowie.»»»
red. M.K.
Dnia 3.11.2017 r. uczniowie naszego gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki był PARK TRAMPOLIN, w którym uczniowie pod nadzorem trenerów spędzili dwie godziny, bawiąc się i wykonując najróżniejsze akrobacje. »»»
red. J.P.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Tydzień Świadomości Dysleksji

W tym roku w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w piątek 13 października, uczestniczyli nauczyciele oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.
Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych przez panie dyrektor obu szkół, rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IIIa i IIIb gimnazjum. »»»
red. A.W.
Tydzień Świadomości Dysleksji w naszej szkole poświęcony został Andersenowi, sławnemu baśniopisarzowi z dysleksją. Podczas trwania Tygodnia uczniowie zapoznali się z wybranymi baśniami H. Ch. Andersena, między innymi w czasie zajęć artystycznych wykonywali ilustracje do wybranej przez siebie baśni, w ramach konkursu plastycznego „Baśniowy Andersen”. »»»
red. M.K.

Indywidualne Biegi Przełajowe

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2017/2018

25.09.2017 r. w Bolimowie odbyły się „Indywidualne Biegi Przełajowe” w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej powiatu skierniewickiego – ziemskiego. Zawody te były jednocześnie inauguracją międzyszkolnych zmagań sportowych w roku szkolnym 2017/2018. »»»
red. R.K.
Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury zachęcali aby to właśnie na nich oddać swój głos. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. »»»
red. M.B-F.

Wracamy do szkoły ...


Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
2017/2018 odbędzie się w poniedziałek,
4 września o godzinie 11:00.