„SZALONE NOŻYCZKI”


"Proszę do mnie podejść… i zapytać o co chcecie… być może pomoże nam to w śledztwie. Przypuszczam, że macie państwo własne poszlaki, które pomogą rozwikłaniu sprawy. (…) Świadkowie będą mogli bezpośrednio zadawać pytania podejrzanym".

Dnia 17 października 2018r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłym spektaklu pt. „Szalone nożyczki” w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Niezwykłość przedstawienia teatralnego polegała na tym, że do akcji wkraczają… Widzowie. To widzowie biorąc czynny udział w śledztwie wskazują winnego, to dzięki uczestnikom spektaklu dzielni policjanci mogą odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami, to Widzowie, decydują o zakończeniu sztuki.

Doskonale wszyscy się bawili widzowie, i aktorzy na scenie. Doskonałe dialogi i fantastyczna gra aktorów doprowadzała wszystkich do bólów brzucha. Naturalnie ze śmiechu!

Wyjazd do Łodzi był okazją aby skorzystać również z innych atrakcji miasta. Następnym punktem programu była Manufaktura, gdzie na Arenie Laser Games uczniowie bawili się laserowym paintball.


Powrót